COMPANYWALL DOO BEOGRAD  logoCOMPANYWALL DOO BEOGRAD

Agent prodaje u call centru

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Broj radnih mesta: 5
Šifra: 9926
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Vračar

Opis posla

  • Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojecim klijentima
  • Vođenje evidencije
  • Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Minimum IV stepen srednje strucne spreme
  • Iskustvo u prodaji je prednost, ali nije presudno

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Radno vreme 8h (8-16h), 5 dana nedeljno (vikend slobodan)
  • Mesečne zarade od 70 000 do 120 000 rsd
  • Stručna obuka i mogućnost stalnog usavršavanja
  • Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
  • Rad u dinamičnom okruženju

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina