NICEFOODS DOO BEOGRAD  logoNICEFOODS DOO BEOGRAD

Pomoćni poslovi u McDonald's restoranima

Region Grad Beograd
400 RSD
po dogovoru
Šifra: 8479
Starost: 15 - 26

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Više gradova

Opis posla

  • Rad na kasi restorana – Usluživanje i komunikacija sa gostima, naplata porudžbina
  • Rad u kuhinji restorana – Priprema obroka
  • Rad u sali restorana – Održavanje sale, Sredjivanje stolova, podova, tacni, toaleta

Potrebne veštine

  • Učenici (punoletni i maloletni) i Studenti do 26 godina
  • Ljubazni i komunikativni
  • Odgovorni i vredni

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Radno vreme smenski, po dogovoru ( 4h,6h ili 8h dnevno)
  • 2,3,4 ili 5 dana nedeljno
  • Zarada 400 rsd/h (za kandidate koji su završili obuku), 360 rsd/h (u toku obuke)

Dodatne napomene

  • Lokacije:
  • Beograd
  • Stara Pazova
  • Velika Plana
  • Subotica
  • Pančevo

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Maloletnim učenicima
  • Punoletnim učenicima
  • Studentima do 26 godina