OMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD  logoOMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD

Saradnik u prodaji

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 5628
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Aerodrom "Nikola Tesla"

Opis posla

  • Rad na kasi
  • Komunikacija i usluživanje kupaca na vrhusnkom nivou usluge
  • Predstavljanje i promovisanje eksluzivnog asortimana proizvoda prestižnih svetskih brendova.
  • Popunjavanje polica i izlaganje proizvoda
  • Sarađivanje sa ostalim članovima tima u cilju postizanja prodajnih ciljeva

Potrebne veštine

  • - Omladinci do 30 godina
  • - Prethodno iskustvo u maloprodaji je prednost
  • - Neophodno tečno poznavanje engleskog i/ili drugog stranog jezika koji se često koristi
  • - Neophodna fleksibilnost za rad u noćnoj i dnevnoj smeni prema potrebi
  • - Potrebna sanitarna knjižica (može se naknadno regulisati, poslodavac snosi troškove sanitarnog pregleda)
  • Odlične komunikacijske veštine, prijateljskog i pristupačnog ponašanja
  • Entuzijastičnost i izražena strast za prodajom
  • Fleksibilnost i prilagodljivost u dinamičnom radnom okruženju

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Smenski rad po 12 sati dnevno (radno vreme objekta 00-24h)
  • Koncept rada: dva dana radna, dva dana slobodna ILI 1 dan radan, 1 dan slobodan
  • Pristup ekskluzivnim pregledima i lansiranjima proizvoda
  • Mogućnosti za napredovanje u karijeri u okviru globalne maloprodajne mreže
  • Izloženost međunarodnoj klijenteli i različitim kulturama
  • Dobro povezane gradske linije prevoza do lokacije rada i mogućnost besplatog parkiranja na Tesla parkingu (tek nakon dobijanja aerodromske propusnice)
  • Mesečna zarada 75.000 + 400 rsd za topli obrok + troškovi prevoza u iznosu 2.200 rsd/ mesečno + stimulativni bonusi i benefiti

Dodatne napomene

  • Da li imate strast ka prodaji vrhunskih proizvoda iz sveta lepote i luksuza?
  • Da li uz to imate i istančan osećaj za prodaju i talenat za angažovanje kupaca?
  • Ako imate, nudimo uzbudljivu priliku da napredujete u dinamičnom okruženju Dufry Shop-ova na beogradskom aerodromu.
  • Za potrebe našeg klijenta, svetski poznatog lanca maloprodajnih objekata rasprostranjenih na aerodromima, kruzerima, lukama i granicama, tražimo kandidate za poziciju Saradnik u prodaji, na Aerodromu „Nikola Tesla“.
  • Pridružite se timu kao Prodavac u Dufry-ju na Aerodromu Beograd i radite sa najpoznatijim vodećim svetskim brendovima!
  • Zašto Dufry?
  • Oslobodite vaš potencijal: Budite angažovani u prodaji međunarodno poznatih brendova iz oblasti proizvoda za lepotu i negu, alkoholnih pića, tehnike, odeće, konditorskih proizvoda, igračaka i mnogih drugih.
  • Globalna izloženost: Uključite se u komunikaciju sa putnicima iz celog sveta, čineći svaku interakciju kulturnim iskustvom.
  • Neprekidan rast: Iskoristite stalnu obuku i razvoj da biste poboljšali svoje veštine prodaje i pružanja usluga korisnicima.
  • Prilagođene smene: Inovativni pristup rasporedu radnog vremena obezbeđuje da radite dva dana i uživate u dva slobodna dana, dajući vam slobodu da planirate svoj lični i profesionalni život.
  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV. Prijave bez CV-a neće biti uzete u razmatranje.
  • Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV-a na mail [email protected] uz naznaku SARADNIK U PRODAJI DUFRY.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina