BROSE DOO  logoBROSE DOO

Recepcioner

Region Vojvodina
400 RSD
po dogovoru
Broj radnih mesta: 1
Šifra: 11489
Starost: 18 - 26

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Pančevo

Opis posla

  • Asistencija i pružanje informacija gostima
  • Pošta - prijem i slanje
  • Vođenje Delovodnih knjiga
  • Organizacija sastanaka
  • Zadaci vezani za kompanijska vozila
  • Benefiti – podela artikala
  • Onboarding – štampa ID kartica i upućivanje novozaposlenih
  • Organizacija transfera
  • Ostalo po nalogu nadređenog i prema kompanijskim potrebama

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Poznavanje engleskog jezika - komunikacijski nivo (govorni i pisani)
  • Poznavanje MS Office
  • Komunikativnost, samostalnost u radu, multitasking

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duže, početak rada 01.09.2024.
  • Radno vreme 5 dana nedeljno, 8h dnevno
  • Organizovan prevoz iz Beograda
  • Topli obrok 360 rsd prema radnom danu provedenom u fabrici
  • Zarada 400rsd/h

Dodatne napomene

  • **Uz prijavu je neophodno dostaviti CV!
  • Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem svog CV-a na e-maila [email protected] uz naznaku RECEPCIJA BROSE PANČEVO, ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 11489.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina