Operater mašine

OMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD
Region Grad Beograd
400 RSD
po dogovoru
Šifra: 11457
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Dobanovci

Opis posla

  • Rukovanje mašinom u proizvodnom pogonu (Linija za punjenje limenki, linije za punjenje Pet ambalaže), praćenje para i utroška repromaterijala.
  • Vođenje smenske evidencije
  • Održavanje higijene mašine i radnog okruženja.
  • Proveravanje usaglašenosti proizvoda sa standardima kompanije i podešavanje opreme u slucaju potrebne korekcije.

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Motivisanost i timski duh
  • Komunikativnost i fleksibilnost
  • Proaktivnost i timska orijentisanost

Dodatni uslovi

  • Angažovanje do kraja avgusta – polovina septembra, početak rada što pre
  • Radno vreme: 06-14h (1. smena), 14-22h (2. smena), 22-06h (3. smena)
  • Zarada 400 rsd/h, noćni rad uvećan za 26%

Dodatne napomene

  • Uz prijavu neophodno dostaviti CV.
  • Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV na [email protected] sa naznakom OPERATER DOBANOVCI.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina