ROMAN AKHMADEEV PR KULINARIJA  logoROMAN AKHMADEEV PR KULINARIJA

Barista

Region Grad Beograd
400 RSD
po dogovoru
Broj radnih mesta: 2
Šifra: 11418
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd (Centar)

Opis posla

  • Pripremanje hladnih i toplih napitaka
  • Usluživanje mušterija
  • Rad na kasi

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Neophodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Potrebna je sanitarna knjižica (poslodavac snosi troškove)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u spremanju kafe i veštinama latte art-a

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži period
  • Početak rada što pre
  • Radno vreme smenski, 3-6 dana nedeljno
  • (3-4 dana rad u prvoj smeni, 1-2 dana rad u drugoj smeni)
  • Plaćenu obuku u trajanju 5-7 dana
  • Zaradu od 400 rsd/h

Dodatne napomene

  • *Uz prijavu je neophodno proslediti CV!
  • Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a na mail [email protected] uz naznaku KULINARIJA BARISTA

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina