SKAKAONICA D.O.O.  logoSKAKAONICA D.O.O.

Animator- instruktor

Region Grad Beograd
400 RSD
po dogovoru
Broj radnih mesta: 5
Šifra: 11213
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Ava Shopping Park

Opis posla

  • Upoznavanje klijenata (deca i odrasli) o atrakcijama i bezbednosnim pravilima
  • Sigurnost i bezbednost dece i odraslih tokom korišćenja atrakcija
  • Pomoć klijentima prilikom bilo kakvih poteškoća, nejasnoća i potreba
  • Vođenje dečijih rođendana
  • Čistoća i urednost zone za skakanje

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Pozitivan stav, ljubaznost, profesionalan i odgovoran pristup
  • Proaktivan pristup prema klijentima i poslu
  • Otvorenost i iskreni interes za dеcu kao i sposobnost razvijanja toplog i brižnog odnosa prema njima
  • Fokusiranost na timski rad

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Radno vreme smenski 6-8h, 5-6 dana nedeljno
  • Zaradu od 400rsd/h
  • Rad u prijatnoj atmosferi

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina