METROPOL PALACE DOO BEOGRAD  logoMETROPOL PALACE DOO BEOGRAD

Šef/-ica smene banketa

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 11210
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd - centar

Opis posla

  • Proveranje ispravnosti i reprezentativnog izgleda hrane i pića u skaldu sa procedurom hotela
  • Spremnost da se izvrše izmene u poslednjem trenutku kad su tražene od strane klijenata
  • Proveravanje prisutnosti i izgleda radnog osoblja, podela posla i konstantna organizacija toka funkcije
  • Upoznavanje s organizatorom i provera eventualnih izmena, kao i blagovremeno reagovanje na njih
  • Održavanje konstantne komunikacije sa odeljenjem prodaje i domaćinstva, kako bi izašao u susret gostu za sve eventualne promene
  • Popunjavanje papirologije na dnevnom nivou i kontrolisanje računa, utroška i transfera
  • Vođenje brige o magacinu sa pićem i eventualnim nedostacima
  • Davanje gostima svih potrebnih informacija, radi bolje koordinacije funkcija
  • Predlaganje radnika za nagrađivanje ili degradiranje
  • Proveravanje i kontrolisanje uslužnog osoblja prilikom set-up-a i vraćanja opreme na svoje mesto
  • Oodržavanje redovne procene performansi, identifikacija oblasti za obuku i razvoj i obezbeđivanje sprovođenja ovih obuka
  • Obavljanje i drugih srodnih poslova u zavisnosti od zahteva svog pretpostavljenog
  • Preuzimanje dužnosti banket menadžera kada se za to javi potreba
  • Odgovara direktno banket menadžeru.

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Komunikativnost, ljubaznost i fleksibilnost

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži period
  • Radno vreme smenski
  • 5 dana u nedelji
  • Stimulativna mesečna zarada

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV!

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina