METROPOL PALACE DOO BEOGRAD  logoMETROPOL PALACE DOO BEOGRAD

Tehničar održavanja

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 11208
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd - centar

Opis posla

  • Preventivno obilaženje hotela i popravka zatečenih oštećenja i kvarova
  • Obavljanje dnevnih opštih poslova održavanja unutar hotelskih soba i javnih zona kroz sve radove uključujući stolarske, vodoinstalaterske, mehaničarske, i elektro radove-popravke (Elektroinstalacije niskog napona i elektroinstalacije slabe struje), kao i sve radove opšteg preventivnog održavanja
  • Brz odziv na sve pozive iz zone odgovornosti poštujući prioritet (izviđanje po pozivu sa PP centrale, kvar liftova, zahtevi gostiju i osoblja, i drugi pozivi iz okvira nadležnosti)
  • Dijagnostika i otklanjanje manjih kvarova i prijava većih kvarova na sistemima i opremi
  • Kontaktiranje sa firmama za tehničko održavanje sistema i opreme
  • Čišćenje i održavanje klima komora i HVAC sistema
  • Kontrola parametara zgrade preko centralnog BMS sistema
  • Održavanje parametara i tretman vode u spa centru. Održavanje parametara centralnog sistema za omekšavanje vode
  • Poštovanje ekoloških procesa
  • Poštovanje pravila bezbednosti i zdravlja na radu unutar inženjerskog odeljenja i hotela
  • Funkcionalne probe sa stanovišta korisnika na svim sistemima.
  • Provere funkcionisanja protivpožarnih sistema, sistema back-up agregatskog i baterijskog napajanja, sistema javnog obraćanja, panic sistema i rasvete
  • Raspoloživost u vanrednim situacijama, delovanje u okiru nadležnosti tehničara održavanja u cilju zaštite ljudstva, objekta, sistema i opreme u vanrednim situacijama
  • Obavljanje svih drugih zadataka delegiranih od strane direktora za inženjersko odeljenje kako bi se obezbedilo nesmetano funkcionisanje hotela
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Komunikativnost, ljubaznost i fleksibilnost

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži period
  • Radno vreme smenski
  • 5 dana u nedelji
  • Stimulativna mesečna zarada

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV!

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina