METROPOL PALACE DOO BEOGRAD  logoMETROPOL PALACE DOO BEOGRAD

Sobar/-ica

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 11206
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd - centar

Opis posla

  • Čišćenje svih soba i ostalih prostorija u hotelu i oko hotela u skladu sa važećim standardima čistoće i higijene u hotelu
  • Pomaganje i izlaženje u susret gostima oko različitih zahteva
  • Održavanje radne okoline čistom
  • Prijava svih vrsta kvarova koje se primete domaćici hotela
  • Postupanje po propisanom pravilniku sa svom opremom
  • Pridržavanje pravila i propisa hotela
  • Konstantno održavanje visokog standarda lične higijene
  • Poznavanje protiv požarnih propisa i procedure zdravstvene zaštite
  • Nošenje pune uniformu tokom radnog vremena i pridržavanje standarda kompanije u odevanju
  • Odgovaranje domaćici hotela
  • Obavljanje i drugih poslova u okviru domaćinstva po nalogu domaćice hotela

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Potrebna je sanitarna knjižica (može se naknadno rešiti)
  • Komunikativnost, ljubaznost i fleksibilnost

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži period
  • Radno vreme smenski
  • 5 dana u nedelji
  • Stimulativna mesečna zarada

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV!

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina