METROPOL PALACE DOO BEOGRAD  logoMETROPOL PALACE DOO BEOGRAD

Konobar

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 11205
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd - centar

Opis posla

  • Informisanje gostiju
  • Pripremanje računa po stavkama i obračunavanje ukupne vrednosti i poreza
  • Prikazivanje menija gostima i odgovaranje na pitanja o stavkama menija, davanje preporuke
  • Uklanjanje sudova i čaša sa stolova i pomoćnih stolova i njihovo nošenje u kuhinju na pranje
  • Služenje hrane i pića gostima
  • Pripremanje i serviranje specijaliteta
  • Snabdevanje reona servisa kafom, hranom, priborom I stolnjacima
  • Uzimanje porudžbina od gostiju za hranu i piće
  • Čišćenje stolova i/ ili pomoćnih stolova nakon obedovanja gostiju
  • Naplaćivanje računa gostima
  • Postavljanje stolova za obroke, uključujući postavljanje stolnjaka, srebrnog posuđa i čaša
  • Aktivno slušanje – Obraćanje pune pažnje na ono što ljudi govore, proveravanje da li su mu beleške tačne, postavljanje pitanja na odgovarajući način tako da se ne prekidaju gosti u neprikladno vreme
  • Obavljanje i druge poslova prema nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Potrebna je sanitarna knjižica (može se naknadno rešiti)
  • Komunikativnost, ljubaznost i fleksibilnost

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži period
  • Radno vreme smenski
  • 5 dana u nedelji
  • Stimulativna mesečna zarada

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV!

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina