OMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD  logoOMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD

Konobar

Region Grad Beograd
330 RSD
po dogovoru
Broj radnih mesta: 1
Šifra: 11199
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Beograd - centar

Opis posla

  • Dočekivanje i pozdravljanje gostiju
  • Uzimanje porudžbina od gostiju
  • Pripremanje svih stavki potrebnih za servis u skladu sa definisanim standardima
  • Pružanje pomoći gostima u izboru hrane i pića, davanje preporuke u skladu sa uočenim potrebama i željama gostiju
  • Iznošenje i posluživanje hranu
  • Komuniciranje direktno sa kuhinjskim osobljem kako bi se osiguralo da se narudžbine isporučuju ispravno i da su ispunjeni posebni zahtevi gostiju
  • Asistiranje gostima u slučaju dodatnih potreba ili zahteva
  • Raščišćavanje stolova
  • Učestvovanje u čišćenju restorana i postavci restorana pre i nakon servisa
  • Redovno pripremanje i održavanje stavki potrebnih za servis
  • Pridržavanje procedura za rukovanje novcem
  • Priprema odgovarajuće bezbednosne tehnike kako bi se sprečile povrede na radnom mestu
  • Odgovornost za pravilno održavanje opreme i čistoće na radnom mestu, higijenu i sanitarnu bezbednost proizvodnih i servisnih površina
  • Staranje o zahtevima/primedbama gostiju odgovori blagovremeno i u skladu sa politikom hotela

Potrebne veštine

  • Profil kandidata:
  • Omladinci do 30 godina
  • Neophodno prethodno iskustvo
  • Potrebna je sanitarna knjižica (može se naknadno rešiti)
  • Komunikativnost, ljubaznost i fleksibilnost
  • Engleski jezik, konverzacijski nivo

Dodatni uslovi

  • Kandidatima nudimo:
  • • Angažovanje na duži period
  • • Radno vreme smenski, 8-9h dnevno
  • 5 dana u nedelji
  • Početnu zaradu od 330 rsd/h

Dodatne napomene

  • ***Uz prijavu je neophodno proslediti CV!

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina