EKO SERBIA AD BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)  logoEKO SERBIA AD BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)

Back Office Intern

Region Grad Beograd
360 RSD
po dogovoru
Broj radnih mesta: 1
Šifra: 10697
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Novi Beograd

Opis posla

  • Izrada izveštaja i osnovnih analiza o prodaji na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou
  • Rad u poslovnom sistemu na održavanju artikala (unos cena, kalkulacija i slično)
  • Komunikacija sa benzinskim stanicama
  • Praćenje poslovnih procesa na benzinskim stanicama

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Više ili visoko obrazovanje ekonomskog usmerenja ili završna godina studija
  • Znanje engleskog jezika
  • Iskustvo u radu sa računarom i programima Outlook, Word i Excel
  • Kreativnost i odgovornost
  • Radno iskustvo nije neophodno

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duže
  • Radno vreme 9-17h, 5 dana nedeljno
  • Zaradu 360rsd/h

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina