OMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD  logoOMLADINSKA ZADRUGA MJOB BEOGRAD

Kasir-Barmen

Region Grad Beograd
Po dogovoru
po dogovoru
Šifra: 10445
Starost: 18 - 30

Radno vreme:po dogovoru

Mesto rada:Aerodrom "Nikola Tesla"

Opis posla

  • Prihvatanje i praćenje porudžbina
  • Usluživanje mušterija i naplata (rad na kasi)
  • Pripremanje napitaka i kafe na kafe aparatu, kao i čišćenje kafe aparata
  • Nabavka i prijem robe
  • Održavanje higijene radnog prostora

Potrebne veštine

  • Omladinci do 30 godina
  • Odgovorni, ljubazni i komunikativni
  • Prethodno iskustvo nije presudno
  • Neophodno osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Potrebna sanitarna knjižica (može se naknadno regulisati, poslodavac snosi troškove sanitarnog pregleda)
  • Neophodna fleksibilnost za rad u noćnoj i dnevnoj smeni prema potrebi

Dodatni uslovi

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Smenski rad po 12 sati dnevno (radno vreme objekta 00-24h)
  • Koncept rada: dva dana radna, dva dana slobodna ILI 1 dan radan, 1 dan slobodan
  • Mesečna zarada 75.000 + 400 rsd za topli obrok + troškovi prevoza u iznosu 2.200 rsd/ mesečno + stimulativni bonusi i benefiti

Dodatne napomene

  • Uz prijavu je neophodno proslediti CV. Prijave bez CV-a neće biti uzete u razmatranje.
  • Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV-a na mail [email protected] uz naznaku KASIR/BARMEN DUFRY.

Posao je namenjen sledećim kategorijama omladinaca:

  • Studentima do 26 godina
  • Nezaposlenima od 18 do 30 godina